В екс-глави податкової служби України почалися обшуки: перші подробиці

07.05.2020 10:54
shadow

Співробітники Служби безпеки України провели обшук в квартирі екс-глави Податкової служби Сергія Верланова.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Про це він сам повідомив на своїй Facebook-сторінці.


За його словами сищики нічого не вилучили з його житла.


"Сьогодні вранці в квартиру, в якій я проживаю разом з дружиною і маленькою донькою, прийшли з обшуком співробітники СБУ. Що шукали — не уточнювали, але те, за чим, ймовірно, прийшли, не знайшли", — написав він.


Журналіст і громадський діяч Юрій Бутусов, коментуючи обшуки в соцмережі, припустив, що вони пов’язані зі звинуваченнями на адресу Верланова від екс-міністра фінансів Ігоря Уманського щодо схем "скручування податків".


Бутусов висловив сумніви з приводу перспектив цієї справи, згадавши попередні "гучні" справи, які закінчилися нічим.


"Ми бачили багато гучних обшуків у виконанні Івана Баканова — і обшуки на Львівській тютюновій фабриці. І затримання складу з сигаретами без акцизу — а чим закінчилося? Жоден з власників і організаторів до відповідальності не притягнутий, до суду нічого не передається, в загальному, як зазвичай, наїхали, щоб взяти під контроль", — написав він.


Як повідомляв "Апостроф", раніше в Кабміні прийняли жорстке рішення щодо топ-чиновників Державної податкової служби України: звільнено главу служби Сергія Верланова і його заступника Дмитра Венцковського.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-05-07/v-eks-glavyi-nalogovoy-slujbyi-ukrainyi-nachalis-obyiski-pervyie-podrobnosti/196395”