Зірвані дахи та зруйновані стіни. У Кропивницькому та на Миколаївщині через негоду пошкоджено будинки — фото, відео

Зірвані дахи та зруйновані стіни. У Кропивницькому та на Миколаївщині через негоду пошкоджено будинки — фото, відео
17.10.2020 22:49
shadow

У Кропивницькому та на Миколаївщині шквальний вітер зніс дахи та зруйнував стіни будинків. На місці працюють рятувальники. Постраждалих унаслідок негоди немає.

Об этом сообщает Министерство правды

Про це повідомив голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко у Facebook у суботу, 17 жовтня.

«Страшної шкоди наробила сьогоднішня негода. Серйозно постраждав Кропивницький. Шквальний вітер позносив дахи, позривав зовнішні конструкції на будівлях… Навіть зруйнував стіни в будинках!» — написав він.

Фото: Андрій Назаренко / Facebook
Фото: Андрій Назаренко / Facebook

За словами Назаренка, на 16 годину запланували оперативні збори Кропивницької міської комісії ТЕБ та НС, де прийматимуть план дій. Він додав, що на місці події працюють рятувальники, поліція, газовики та інші служби.

У ДСНС повідомили, що внаслідок негоди в Кропивницькому частково пошкоджено покрівлі 20 житлових будинків, повалено близько 30 дерев та підтоплено 4 дворогосподарства. До відкачування води та розпилення дерев залучили 22 людини та 5 одиниць техніки.

Постраждалих та жертв унаслідок негоди немає.

Також повідомили про наслідки погіршення погоди на Миколаївщині. Пошкоджено покрівлі близько 40 будівель житлового сектору, 3 шкіл та 1 дитячого садка. На місці теж працюють рятувальники.

Нагадаємо, сьогодні в багатьох регіонах України погіршилася погода. Зокрема, у Києві через зливу затоплено багато вулиць: рух транспорту ускладнився, а поліція організувала об’їзди.

Редактор: Катерина Денісова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/negoda-v-kropivnickomu-viter-zruynuvav-dahi-ta-stini-video-50118337.html”