Прокуратура відкрила провадження за фактом ймовірного стеження за Арахамією

Прокуратура відкрила провадження за фактом ймовірного стеження за Арахамією
25.10.2020 11:35
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні


Київська міська прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом ймовірного стеження за народним депутатом України, головою парламентської фракції "Слуга народу" Давидом Арахамією. За попередніми даними, предмет, який Арахамія знайшов є трекером для відстеження переміщень автомобіля.

Об этом сообщает Незыгарь

Розпочато кримінальне провадження за фактом ймовірного стеження за народним депутатом Давидом Арахамією. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури у Facebook напередодні.

Повідомляється, що 24 жовтня 2020 року до поліції Києва надійшло повідомлення про те, що під автомобілем, який належить народному депутату України, виявлено підозрілий предмет. Фахівці вибухово-технічної служби обстежили цей предмет та встановили, що він не є вибухонебезпечним. Попередньо, цим предметом є трекер для відстеження переміщень автомобіля. Знахідку буде направлено на експертне дослідження.

"За фактом ймовірного стеження за народним депутатом України розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 182 (Незаконне збирання, зберігання, використання конфіденційної інформації про особу, порушення недоторканності приватного життя) Кримінального кодексу України. Наразі слідчими поліції Києва під процесуальним керівництвом прокурорів Київської місцевої прокуратури N 6 встановлюються обставини цієї події. За результатами експертизи щодо виявленого предмета буде визначена остаточна кваліфікація та подальша підслідність кримінального провадження", – зазначили у пресслужбі.

Нагадаємо, голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія написав, що виявив пристрій стеження над заднім правим колесом свого автомобіля. Також ASPI news повідомляло, що Арахамія розповів, як ставляться українські військові до розведення сил на Донбасі.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/prokuratura-vidkrila-provadzhennya-za-faktom-ymovirnogo-stezhennya-za-arakhamieyu”