Переможцями місцевих виборів варто вважати "партії мерів" та "Батьківщину" – експерт

18.11.2020 00:24
shadow

Друге місце "Батьківщини" за кількістю депутатів серед усіх політичних сил та першість серед позавладних є гарним результатом для команди, яка орієнтувалася на конкретні потреби людей і не спекулювала на питаннях, що розколюють країну.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ


Про це заявив політичний експерт Андрій Золотарьов в інтерв’ю UKRLIFE.TV.


"Батьківщина" – єдина структурована політична партія, яка має реальне представництво від Луганська до Закарпаття. На відміну від тих сил, які банально продають партійні франшизи. Як результат – друге місце, 10% депутатських мандатів", – зазначив аналітик.


За його словами, підсумки місцевих виборів стали найкращою соціологією, яка дозволяє "Батьківщині" розраховувати й на один з перших результатів під час майбутньої парламентської кампанії. Також місцевими перегонами сьогодні мають бути задоволені й так звані "партії мерів", – вважає Золотарьов.


"Виграла також така собі "партія регіональних еліт". Якщо рік тому електоральна карта України була вся зелена, то сьогодні вона нагадує шкуру леопарда", – підсумував експерт.Відповідно до попередніх даних ЦВК, 14.5% від усіх обраних депутатів є висуванцями "Слуги Народу", 10.5% – "Батьківщини". Далі йдуть партії "За майбутнє", ОПЗЖ, "Європейська солідарність" та інші. Партія Володимира Зеленського має п’ять з половиною тисяч депутатів по всій країні, партія Юлії Тимошенко – майже чотири тисячі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2020-11-17/pobeditelyami-mestnyih-vyiborov-sleduet-schitat-partii-merov-i-batkivschinu---ekspert/215149”