Порошенко і Коломойський домовились про рекламу «ЕС» на «1+1» на наступних виборах в Раду Избранное

18.02.2021 15:24
shadow

Колишній президент України Петро Порошенко та олігарх Ігор Коломойський домовились про рекламу партії «Европейська Солідарність» на телеканалі «1+1», одним із власників якого є одіозний бізнесмен, під час наступної передвиборчої кампанії до Верховної Ради, повідомило джерело, близьке до центрального офісу партії «Європейська солідарність»

«Нещодавно, лідеру партії «ЕС» Поршенку вдалося досягти домовленості про виділення значного ефірного часу для його політичної сили у рекламних блоках каналу «1+1» перед стартом наступної виборчої компанії. До цього, фактичний власник каналу Ігор Коломойський не розглядав питання співробітництва з ЄС, через наявність власних політичних інтересів», - вказав співрозмовник.

При цьому, істотні умови досягнутої домовленості він назвати відмовився. Однак, за його словами, саме її існування вказує на початок політичної співпраці Порошенка та Коломойського, оскільки реклама комерційних проектів колишнього Президента завжди транслювалася на вказаному телеканалі  у значних обсягах.

Співрозмовник впевнений, що бажання забезпечити політичну комунікацію з електоратом змусило очільника «ЄС» переглянути існуючі PR домовленості та, певною мірою, поступитися принципами для найбільш ефективного просування своїх кандидатів. За його словами, такі дії стали наслідком активного державного втручання у медіа ринок, що призвело до перерозподілу української глядацької аудиторії, збільшило рейтинги інших телевізійних каналів, а також вплинуло на структуру перспективних рекламних контрактів, укладених основними політичними силами країни. 

Нагадаємо,  Президент Украиїни Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про накладення санкцій на компанії, афілійовані з народним депутатом Тарасом Козаком, яким було заблоковано роботу трьох телеканалів, які пов’язують з одним із лідерів партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктором Медведчуком.