В Україні буде працювати онлайн-система контролю за лісовим господарством – Гончарук

14.01.2020 15:33
shadow
Гончарук: Підкилимні домовленості йдуть у минуле

В Україні запрацює онлайн-система контролю за рубанням лісу. Про це 14 січня на брифінгу повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, його виступ транслював телеканал "Наш".

Об этом сообщает http://7club7.com

Глава уряду зазначив, що з нелегальними роботами в лісовому господарстві буде відбуватися те саме, що відбувалося із залами ігрових автоматів, а зараз – із нелегальними заправками.

"Кожне підприємство, яке зараз рубає ліс, тепер має працювати в централізованій онлайн-системі, яка дозволяє відслідковувати походження деревини. Тобто після того як деревце рубається, його шлях, який проходить до виробництва і продажу, має контролюватися за допомогою онлайн-засобів", – сказав Гончарук.

За словами глави уряду, досягнуто домовленості, "що найближчим часом весь продаж усієї деревини, яка рубається в Україні, буде відбуватися прозоро, через онлайн-майданчики, аукціони".

"Тобто ось ці угоди, підкилимні домовленості, які існували до цього і дозволяли існувати "сірому" ринку, – вони йдуть у минуле", – заявив Гончарук.

Він підкреслив, що на ефект від нововведення подивляться "через декілька тижнів".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-v-ukrajini-bude-pratsjuvati-onlajn-sistema-z-kontrolju-za-lisovim-gospodarstvom-goncharuk-1482771.html”