У Трампа оцінили втрати економіки США від коронавірусу

У Трампа оцінили втрати економіки США від коронавірусу
04.02.2020 18:34
shadow
У Трампа оцінили втрати економіки США від коронавірусу
Головний радник Білого дому з економічних питань Ларрі Кудлоу заявив, що прогнозує мінімальний вплив наслідків нового коронавірусу на економіку США, втім, це може мати деякий вплив на підписану нещодавно "першу фазу" торговельної угоди з Китаєм.

Про це радник Трампа заявив у вівторок, повідомляє The Hill.

Об этом сообщает http://capital-on-forex.com

"За нашими оцінками, вплив буде мінімальним. Світ – це не провінція Ухань", — заявив радник Трампа у прямому телеефірі.

За його словами, "спалах може коштувати економіці США 0,2 % в першому кварталі і, можливо, ще 0,2% згодом".

Кудлоу ще раз підкреслив, що вірус не матиме "катастрофічних" наслідків для американської економіки. Однак, це може зменшити обіцяне зростання товарообігу з Китаєм згідно з домовленостями "першої фази" торговельної угоди з Пекіном, підписаної минулого місяця.

За досягнутою домовленістю, Китай пообіцяв збільшити закупівлі в США на $200 млрд, але також заявив, що буде робити це відповідно до ринкових умов.

За останніми даними, за минулу добу кількість померлих у світі від коронавірусу зросла до 427 осіб, а загальне число підтверджених випадків зараження коронавірусом нового типу сягнуло 20 606.

За інформацією CNN, існує щонайменше 185 підтверджених випадків захворювання на коронавірус у понад 25 країнах та на територіях за межами материкового Китаю.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2869525-u-trampa-ocinili-vtrati-ekonomiki-ssa-vid-koronavirusu.html”