Демократи воліли б удар метеорита по Землі й вимирання людства, ніж переобрання Трампа – Newsweek

Демократи воліли б удар метеорита по Землі й вимирання людства, ніж переобрання Трампа – Newsweek
11.02.2020 23:11
shadow

Майже дві третини виборців штату Нью-Гемпшир заявили, що вони воліли б метеоритний удар по Землі, ніж переобрання президента Дональда Трампа в листопаді. 62% демократів в Нью-Гемпширі, де праймеріз відбудуться вже 11 лютого, сказали, що вони воліли б вимирання людства, ніж другий термін Трампа, пише журнал Newsweek.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Ще вищий відсоток людей, що заробляють менше ніж 50 тисяч доларів на рік, і жінки-виборці погодилися, що удар гігантського метеорита є "кращим" варіантом, ніж президент буде переобраний 3 листопада 2020 року. Таких 69 відсотків.

Опитані незалежні виборці також висловили відносно велику підтримку метеориту.

Соціологи з UMass-Lowell опитали 400 прихильників демократів, які можуть проголосувати на праймеріз Демократичної партії. Питання звучало наступним чином: "Який з наступних подій ви б вважали за краще, що може відбутися 3 листопада 2020 – Дональд Трамп виграє вибори або гігантський метеорит вдарить по Землі, привівши до загибелі всього людства?".

Переобрання Трампа вибрали 38%. 72% прихильників республіканців також обрали переобрання Трампа.

Президентські вибори в США 2020 року заплановано на 3 листопада. У них може бути обраний 46-й президент США (у випадку, якщо Дональд Трамп не буде обраний на другий термін). Згідно з Другою статтей Конституції США, для обрання президентом Сполучених Штатів Америки особа повинна бути громадянином США за народженням, не молодше 35 років, які прожили на території країни не менше 14 років.

Найчастіше кандидати висуваються від однієї з політичних партій США в ході праймеріз — інститут первинних президентських виборів, за результатами яких спрямовуються делегати на загальнонаціональну партійну конвенцію, де має бути визначений єдиний партійний кандидат у президенти.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/demokrati-volili-b-udar-meteorita-po-zemli-y-vimirannya-lyudstva-nizh-pereobrannya-trampa-newsweek-338127_.html”