Влада США забрала понад 300 своїх громадян – пасажирів карантинного лайнера Diamond Princess

17.02.2020 07:13
shadow
Після прибуття на батьківщину пасажирів лайнера перевірять медики

Понад 300 американцям – пасажирам круїзного лайнера Diamond Princess, який через коронавірус стоїть на карантині біля берегів Японії, дозволили вилетіти у США. Про це 16 лютого повідомив американський телеканал CNN.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Держдепартамент надав для цієї мети два літаки.

Усіх пасажирів обстежили на наявність ознак коронавірусу до від’їзду, тільки тим, у кого їх не було, дозволили сісти на борт. Після приземлення їх також оглянуть працівники Центру з контролю і профілактики захворювань США.

"Наша основа мета – забезпечити добробут і безпеку громадян США за кордоном", – заявили в Держдепартаменті.

Один із літаків вирушив до бази Військово-повітряних сил США Kelly Field у Техасі, інший – до авіабази Travis у Каліфорнії.

Усього на борту Diamond Princess, який із 3 лютого заблоковано через карантин недалеко від Йокогами, 3,7 тис. осіб із 56 країн світу. Із них 2,7 тис. осіб – пасажири, решта – екіпаж судна, зокрема 25 громадян України. Коронавірус діагностували поки тільки у двох українців, їх госпіталізували в японську лікарню. Загальна кількість хворих членів екіпажу і пасажирів сягнула 355.

Уперше новий тип коронавірусу, що спричиняє атипову пневмонію, було підтверджено 31 грудня 2019 року в китайському місті Ухань.

30 січня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах коронавірусу 2019-nCoV медичною надзвичайною ситуацією, що має міжнародне значення.

Станом на 00.00 16 лютого в Китаї кількість померлих від нового коронавірусу становила 1770 осіб, кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом сягнула 70 548.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-vlada-ssha-zabrali-ponad-300-svojih-gromadjan-pasazhiriv-karantinnogo-lajnera-diamond-princess-1487242.html”