В Україні на реформування та розвиток оборонно-промислового комплексу витратять 2,5 млрд грн – Мінстратегпром

04.01.2021 14:47
shadow
22 липня в Україні створили Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості

На 2021 рік на Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України передбачили фінансування розміром 2,75 млрд₴ Про це у блозі для "Укрінформу", який опублікували 31 грудня, розповів держсекретар відомства Ігор Яковлєв.

Об этом сообщает Политика 2.0

Він зазначив, що 205 млн грн спрямують на утримання апарату міністерства, а 2,53 млрд грн – на виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння та впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення.

Кабінет Міністрів України 22 липня ухвалив постанову про створення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

"Метою прийняття акта є утворення центрального органу виконавчої влади, відповідального за формування та забезпечення реалізації державної промислової політики у сферах розвитку стратегічних галузей промисловості. Прийняття цієї постанови дозволить забезпечити сталий розвиток стратегічних галузей промисловості, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до держбюджету, розвиток регіонів і позитивно вплине на ринкове середовище", – зазначав віцепрем’єр-міністр – міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/v-ukrajini-na-reformuvannja-i-rozvitok-oboronno-promislovogo-kompleksu-vitratjat-2-5-mlrd-grn-minstrategprom-1534185.html”