“Тарифний шок”: уже відомо, скільки тернополяни заплатять за опалення у грудні

14.01.2021 00:49
shadow

Вартість централізованого опалення у Тернополі за грудень 2020 року становить 39,40 грн за квадратний метр опалювальної площі.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиУ прес-службі міської ради інформують про те, що платіжка за централізоване опалення для тернополян зменшиться.


“КП «Тернопільтеплокомуненерго» на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.12 2019 №1166 зі змінами провело перерахунок нарахування плати за надані послуги з централізованого опалення для споживачів за грудень 2020 року”. – йдеться у повідомленні.


Однак радості від цього не так багато.


Спочатку тариф був встановлений у розмірі 40,64₴ за квадратний метр опалювальної площі. Після перерахунку – 39,40₴ за кв. м. Таким чином, здешевлення відбулося на 1,24₴


У перерахунку на квадратні метри вийдуть такі цифри:


  • За централізоване опалення в однокімнатній квартирі площею 30 кв. м. за грудень доведеться заплатити 1182₴
  • Власникам двокімнатних квартир площею 50 кв. м. централізоване грудневе опалення обійдеться у 1970₴
  • За централізоване опалення у трикімнатній квартирі площею 70 кв. м. за грудень доведеться заплатити 2758₴


І це все при тому, що грудень 2020 року був надзвичайно теплим.


Ці всі суми актуальні для тих, хто не має субсидії. За умови отримання субсидій платіжки за опалення будуть менші в залежності від розміру допомоги, яка розраховується індивідуально у кожному випадку.


Нагадаємо, тариф на централізоване опалення ось уже впродовж кількох років залежить не тільки від вартості газу для комунального підприємства, що є постачальником тепла, але й від температурного режиму впродовж місяця. Тобто, за умови теплішої погоди плата за опалення менша, а у випадку холоднішої – більша.


Січневий тариф за централізоване опалення буде розрахований на початку наступного місяця на основі нових тарифів на газ та середньомісячної температури повітря.


Джерело: Тернополіс


Джерело статті: “https://galas.te.ua/2021/01/тарифний-шок-уже-скільки-терноп/”