У Кернеса і Добкіна були дуже погані стосунки – Фукс

21.01.2021 08:35
shadow
Добкін має намір брати участь у нових виборах мера Харкова

У мера Харкова Геннадія Кернеса були погані стосунки з колишнім мером міста, екснардепом Михайлом Добкіним. Про це друг Кернеса бізнесмен Павло Фукс повідомив "Українській правді" в інтерв’ю, опублікованому 21 січня.

Об этом сообщает FIB

"Люди його асоціюють, що він із Кернесом, хоча насправді вони були в дуже поганих стосунках. (...) У них були якісь розбіжності в бізнесі. (...) Думаю, після Гениного поранення (2014 року в Кернеса стріляли під час його пробіжки в Харкові, після поранення він перестав ходити."ГОРДОН") щось у них сталося і вони взагалі не спілкувалися", – сказав він.

Бізнесмен також розповів, як він відмовляв Добкіна від участі у виборах мера Харкова восени 2020 року, коли Кернес лікувався в німецькій клініці "Шаріте".

"Він мені говорить: "Я йду". Я йому кажу: "Куди ти йдеш? Там людина лежить, а ти все одно програєш. Ти в Гени відтягнеш 5%, і все". Він мені відповідає: "Ні, ну я йду на випадок, якщо з ним щось станеться". Я йому кажу:" Міш, ну якщо ти хлопець порядний, ти не можеш іти". І він написав заяву", – пояснив Фукс.

За його словами, цивільна дружина Кернеса Оксана Гайсинська не хотіла розмовляти з Добкіним, "знаючи все про конфлікт", і той просив, щоб про його зустріч із нею домовився бізнесмен.

"Вона його вислухала. Він усе зробив, як обіцяв", – зауважив Фукс.

Добкін був мером Харкова у 2006–2010 роках. У березні 2010-го його призначили головою Харківської обласної державної адміністрації. У наступні 10 років мером Харкова був Кернес, який обіймав під час керівництва Добкіна пост секретаря міськради.

У жовтні 2020 року Кернес виграв вибори втретє поспіль, набравши в першому турі 60,34%. У цих виборах мав намір брати участь Добкін.

16 грудня, до вступу на посаду, Кернес помер у німецькій клініці "Шаріте" від наслідків коронавірусної інфекції.

У нових виборах мера Харкова вирішив брати участь і Добкін.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/u-kernesa-i-dobkina-buli-duzhe-pogani-vidnosini-fuks-1536443.html”