Міжнародна дорадча група буде підтримувати Україну на всіх етапах реформи СБУ, - посольство США в Україні

10.02.2021 00:17
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні


Міжнародна дорадча група з питань реформування Служби безпеки України буде надавати допомогу Українській державі на всіх етапах реформи. Про це представники Міжнародної дорадчої групи заявили на зустрічі з віцепрем’єром України Ольгою Стефанішиною.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Міжнародна дорадча група буде підтримувати Україну на всіх етапах реформи СБУ. Про це повідомляє посольство США в Україні в Twitter у вівторок, 9 лютого.

"Представники Міжнародної дорадчої групи зустрілися з віцепрем’єр-міністром України Ольгою Стефанішиною та висловили твердий намір підтримувати Україну на всіх етапах історичного за своїм значенням процесу реформування СБУ, зокрема, на етапах прийняття та реалізації відповідного закону. Створення сучасної та ефективної служби безпеки, яка дотримується у своїй роботі найкращих євроатлантичних практик і принципів, в інтересах всіх громадян України", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше Верховна Рада запустила процес реформування СБУ. Реформа передбачає істотне скорочення чисельності СБУ та демілітаризації спецслужби. Також ASPI news повідомляло, що, за словами нардепа з "Слуги народу" Ірини Верещук, голова Служби безпеки України Іван Баканов підтримує реформу спецслужби.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/mizhnarodna-doradcha-grupa-bude-pidtrimuvati-ukrainu-na-vsikh-etapakh-reformi-sbu”