Бійка з Шевченком, дочка Гагаріна, Навальний, Сталін, Путін, Соловйов, чий Крим. Інтерв’ю Гордона зі Сванідзе. Трансляція

15.02.2021 16:07
shadow

Сванідзе народився 1955 року в Москві. Його назвали на честь діда – партійного діяча Миколи Самсоновича Сванідзе, далекого родича першої дружини Сталіна Катерини Сванідзе. За часів Сталіна обох дідів Сванідзе репресували.

Об этом сообщает Сити невс


У 1977 році закінчив історичний факультет Московського державного університету за спеціальністю "історик, викладач історії зі знанням іноземної мови".


Із 1991 року працює на телебаченні. У різні роки вів програми "Зеркало", "Подробности", "Контрасты", "Исторические хроники с Николаем Сванидзе" на "5 канале", телеканалах "Россия 1" та "Россия 24". Зараз веде програму "100 лет назад. Исторический календарь" на "России 24", а також програми "История в лицах" і "Тема дня за 60 секунд" на радіостанції "Серебряный дождь".


У 1996–1997 роках Сванідзе був заступником голови, а у 1997–1998 роках – головою Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії.


Сванідзе керує Інститутом масмедіа Російського державного гуманітарного університету та очолює там кафедру журналістики.


У 2005–2014 роках він був членом Громадської палати Російської Федерації, із 2018 року – член Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини при президентові Росії.


Журналіст випустив кілька книг, зокрема "Медведєв", яку написав у співавторстві з дружиною Мариною Сванідзе. В основу книги лягли розмови з колишнім президентом та експрем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/live/bijka-z-shevchenkom-dochka-gagarina-navalnij-stalin-putin-solovjov-chij-krim-interv-ju-gordona-zi-svanidze-transljatsija-1539871.html”