Україна без траншу МВФ: Гетманцев зробив прогноз

16.02.2021 10:09
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні

На думку Данила Гетманцева, без траншу МВФ в Україні все одно будуть виконані бюджетні зобов’язання, залишиться фінансова та валютна стабільність. Однак буде важко.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС

Україні доведеться не просто у 2021 році без траншу Міжнародного валютного фонду, однак ця ситуація не стане катастрофою для країни. Таку думку висловив голова комітету Верховної Ради із питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на брифінгу Ради.

Політик заявив, що радіти такому результату довготривалих і довгоочікуваних перемовин не можна, адже результат є негативним. Однак Україна має розуміти, що співпраця з будь-якими міжнародними партнерами можливою є тоді, коли це задовольняє інтереси як міжнародних партнерів, так і України. Тож на переговорах із МВФ потрібно знайти правильний баланс, щоб не перейти червоні лінії ні суверенітету, ні інтересів українців.

Гетманцев вважає, що "пройти" 2021-й рік без ще одного траншу МВФ буде важко, але це в жодному разі не буде катастрофою. Є відповідні ресурси і можливості, щоб це здійснити. Будуть виконані бюджетні зобов’язання, буде в країні фінансова та валютна стабільність.

Раніше повідомлялося, що радник Єрмака зганьбився скандальною заявою щодо співпраці з МВФ. Раніше ASPI news писало, що МВФ відмовився надати надзвичайну фіндопомогу Україні за програмою Emergency Finance.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/ukraina-bez-transhu-mvf-getmancev-zrobiv-prognoz”