Путін заявив, що росіяни перед виборами "справедливо вимагають відчутних змін"

17.02.2021 12:27
shadow
Путін вважає, що наближення думських виборів "підвищує градус дискусії" в парламенті

Президент РФ Володимир Путін під час онлайн-конференції з керівниками фракцій Держдуми, яку транслював телеканал "Россия 24", заявив, що перед виборами в парламент росіяни вимагають змін.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ

"Люди не просто чекають, а справедливо вимагають відчутних, видимих результатів та змін", – сказав Путін.

Він зазначив, що наближення думських виборів "підвищує градус дискусії" в парламенті.

Окрім того, Путін заявив про неприпустимість втручання у вибори в Держдуму.

"Ми не можемо й не допустимо жодних ударів по суверенітету Росії, по праву нашого народу бути господарем на своїй землі", – стверджує російський президент.

Чергові вибори до Держдуми РФ заплановано на 19 вересня.

У січні цього року в Росії почалися масові акції протесту, пов’язані з арештом опозиціонера Олексія Навального. За оцінкою команди опозиціонера, в акціях 23 січня по всій країні брало участь 250–300 тис. людей, 31 січня – 200–300 тис. 2 лютого, у день суду над Навальним, у РФ провели нові мітинги, але вони були не такими масовими. 4 лютого у штабі Навального повідомили, що до весни не мають наміру організовувати акції протесту. Однак за кілька днів передумали й анонсували нову акцію, яку провели 14 лютого.

17 січня 2021 року Навальний повернувся в Росію з Німеччини, де лікувався після отруєння бойовим речовиною класу "Новачок". Політик був у комі протягом 18 днів. Опозиціонер вважає замах на себе терористичним актом, організованим ФСБ за наказом президента РФ Володимира Путіна. Відразу після повернення політика затримали у справі "Ів Роше" й заарештували на 30 діб (у межах справи йому дали умовний строк, і він мав відмічатися у слідчих, але не робив цього через лікування в Німеччині).

Симоновський суд Москви 2 лютого на виїзному засіданні в Мосміськсуді замінив Навальному умовний строк на реальний у справі "Ів Роше". З урахуванням часу, проведеного під домашнім арештом, політик пробуде в колонії загального режиму два роки і вісім місяців.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/putin-zajaviv-shcho-rosijani-pered-viborami-spravedlivo-vimagajut-vidchutnih-zmin-1540325.html”