РНБО вела санкції проти компанії дружини президента "Київміськбуду"

22.02.2021 19:19
shadow
Санкції РНБО, зокрема, передбачають блокування активів компанії

До санкційного списку Ради нацбезпеки і оборони, схваленого президентом України Володимиром Зеленським, увійшла компанія Klodius Investments Limited, зареєстрована на Британських Віргінських островах. Вона належить дружині президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра, громадянці Кіпру Оксані Кушнір. Про це 22 лютого він розповів LIGA.net.

Об этом сообщает Вневоле

"Роботу й бізнес-справи ми ведемо окремо, у нас є шлюбний договір. Моя дружина дійсно є власницею вищевказаної компанії", – заявив Кушнір.

Санкції передбачають блокування активів компанії, заборону на виведення капіталів за межі України, зупинку виконання економічних і фінансових зобов’язань. Під заборону також потрапляють видання та анулювання чинних дозволів і планів на виконання польотів літаками T7-ABC (s\n 203). Строк дії санкцій становить три роки, ідеться в повідомленні.

"Наскільки мені відомо, внесення компанії в санкційні списки є помилковим. Я не знаю причин, через які це сталося", – зазначив Кушнір.

За його словами, наразі готують позови до суду щодо призупинення дії відповідного указу в частині, що стосується компанії Klodius Investments Limited.

За даними Opendatabot, 18 лютого компанія Klodius Investments Limited вийшла зі складу власників ще двох компаній – ТОВ "МОНОЛІТ БУД" та ТОВ "ПАНЕЛЬ БУД КОНСТРАКШН". Активи компанії викупила кіпрська компанія "Аріалті Аіф Ві. Сі. Ай. Сі. Лтд".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/rnbo-vviv-sanktsiji-proti-kompaniji-druzhini-prezidenta-kijivmiskbudu-1541071.html”