У СІЗО, де утримують активіста Стерненка, сталась пожежа (Відео)

28.02.2021 10:04
shadow
последние новости в Украине останні новини в Україні


В Одесі сталася пожежа в одному з корпусів слідчого ізолятора. Саме в цьому СІЗО утримують засудженого активіста Сергія Стерненка.

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

В Одесі сталася пожежа в СІЗО, де утримується Сергій Стерненко. Відео з місця події опубліковано в Telegram-каналі "Одеса. Info" в суботу, 27 лютого.

"Цікаво що саме в цьому СІЗО перебуває Стерненко" — йдеться в повідомленні.

За словами очевидців, на місце НП прибули шість пожежних розрахунків обласного управління ГСЧС. Загоряння, яке виникло в підсобці на площі 3 на 3 квадратних метра, швидко загасили. Постраждалих внаслідок інциденту не було. Обставини й причини пожежі уточнюються.

Раніше Приморський суд Одеси визнав громадського активіста Сергія Стерненка винним у справі про викрадення і засудив його до семи років ув’язнення з конфіскацією половини майна. Також ASPI news повідомляло, що Сергій Стерненко порівняв свою кримінальну справу і справу про вбивство Павла Шеремета — обидві справи були сфабриковані одними й тими ж слідчими.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/u-sizo-de-utrimuyut-aktivista-sternenka-stalas-pozhezha-video”