Ситуація критична, смертність б’є рекорди: у Івано-Франківську заявили про катастрофу з COVID-19

09.03.2021 10:08
shadow

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив про саму високу смертність від COVID-19 в місті за весь час пандемії і звернувся до керівництва області з проханням про виділення ще одного поверху кардіоцентру для розміщення пацієнтів.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА


Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.


"Ситуація в місті критична, маємо найбільшу захворюваність і смертність за ВЕСЬ ЧАС пандемії. Наповненість медичних установ — понаднормова. Минулого тижня ми знайшли можливість відкрити додаткові місця, але поки практично всі можливості міста ми вже вичерпали", - написав міський голова Івано-Франківська .


За його словами, обласна державна адміністрація може обладнати в місті додаткові місця, щоб рятувати людей.


"Будемо просити область відкрити ще один поверх кардіоцентру для лікування хворих ковід", - зазначив франківський мер.Як повідомляв "Апостроф", мер Івано-Франківська Руслан Марцінків зробив перше щеплення від коронавірусу. Місто є одним із трьох обласних центрів, які знаходяться у червоній карантинній зоні через суттєве зростання кількості хворих.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-03-09/situatsiya-kriticheskaya-smertnost-bet-rekordyi-v-ivano-frankovske-zayavili-o-katastrofe-s--covid-19/225191”